draugiem.lv

Publicēšanas datums: 25.07.2017

WorkingDay Latvia klients – Metsa Forest Latvia – viens no vadošajiem mežizstrādes un apaļo kokmateriālu tirdzniecības uzņēmumiem, kas darbojas Latvijā jau 26 gadus

aicina darbā

IEPIRKŠANAS MEISTARU/-I DARBAM VIDZEMES REĢIONĀ
(Pārgaujas, Limbažu, Alojas, Valmieras un Burtnieku novadu teritorijā)

Prasības:
  • augstākā mežsaimniecības izglītība;
  • pieredze cirsmu vērtēšanā vismaz 3 gadi;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru;
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • vēlme apgūt jaunas zināšanas un iemaņas;
  • ļoti labas saskarsmes un komunikācijas spējas.

    Pienākumi:
  • veikt mārketinga pasākumus, kas saistīti ar potenciālo pārdevēju apzināšanu un jaunu klientu piesaistīšanu;
  • pārvaldīt cirsmu un apaļkoku iepirkšanas darbus no privātajiem meža īpašniekiem, izsolēs;
  • sekot līdzi mežizstrādes darbu posmiem un risināt tiem pakārtotos uzdevumus;
  • nodrošināt korektu dokumentu un atskaišu plūsmu.

    Mēs piedāvājam:
  • darbu stabilā, mūsdienīgā un starptautiskā uzņēmumā;
  • lieliskus darba apstākļus un stabilu, motivējošu atalgojumu;
  • veselības apdrošināšanas polisi un visas sociālās garantijas;
  • visu darbam nepieciešamo nodrošinājumu, t.sk. darba auto;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu.

    CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt Andrim Jansonam:

    E-pasts: andris.jansons@workingday.lv
    Tālrunis papildus informācijai: +371 29237199

    WorkingDay Latvia
    Tērbatas iela 53-10,
    Rīga, LV-1011
    Reģ. Nr: 40003793545
    Licence: 18/2009
    Izsniegta: NVA, 02.09.2009.

  •      Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Tavi dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.

    Piesakies šeit, ja esi reģistrēts lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)
    Piesakies šeit, ja neesi reģistrēts lietotājs/a
    Parsūtīt vakanciwww.workingday.lv/lv/vakances/biz/metsa-forest-latvia/iepirksanas-meistars-e-vidzemes-regiona/19839&NoButtons=true&popup=1