draugiem.lv

Publicēšanas datums: 23.10.2017

The Most Extraordinary Online Company In Latvia iPhone Photography School is looking for new team member in position

LEAD PHP DEVELOPER / CHIEF TECHNOLOGY OFFICER (CTO)

WORK CAN BE
FUN, EDUCATIONAL AND SOMETHING THAT MAKES YOU SO EXCITED THAT YOU JUMP OUT OF BED EACH MORNING.

So why settle for a boring job? Instead, get paid to create, learn and grow with brilliant young people who accomplish things that everyone else calls impossible – over and over again.

WHAT WE DO: BEAUTY AND JOY
We're an exceptional company of artists, geeks and marketers. Our goal is to bring joy to people's lives by inspiring and empowering them to create beautiful photos with iPhone. Regardless of your role in the company, your work will help millions of people appreciate the beauty in the world around them.

WHAT'S IT LIKE TO WORK AT IPHONE PHOTOGRAPHY SCHOOL?

Imagine collaborating and hanging out with some of the smartest, craziest and most passionate people in the world. Learning from the freshest and most innovative ideas in business and technology. Having the freedom to do great work without management getting in your way. All in a fun and positive way.

On the surface, our development needs to look simple, but there's a lot more going on behind the scenes. In fact, our business is built upon complex development solutions that we've created from scratch. This includes our payment and upsell system, our online learning platform, and our proprietary algorithms that decide how millions of dollars are spent on Facebook ads.

As our business continues to grow, even small bugs can be extremely expensive, which is why we're looking for an experienced CTO to improve the quality of our development. Together with our 3-person development team, you'll be responsible for building and maintaining reliable and scalable development systems that will safely process millions of dollars in transactions.

You'll be responsible for managing our development team by following the Scrum methodology and the best practices from Lean Startup. Of course, you'll also spend a lot of time coding.

You must have worked in a similar position for a company that can't afford any mistakes, such as online banking or other platforms that reliably process millions of dollars in transactions.

Job description, tasks:
  • Work with PHP, Laravel, Rest APIs and LEMP,
  • Lead scrum teamwork in our company,
  • Manage the development team,
  • Coding.

    Requirements:
  • You've worked as a full-time developer for at least 5 years,
  • You've worked as a senior developer or CTO for at least 2 years,
  • You have a proven track record in building reliable IT systems,
  • You're a fluent English speaker.

    To apply, please send your CV to Ieva Pilskalliete:

    E-mail: ieva.pilskalliete@workingday.lv
    Phone for additional information: +371 28336170

    WorkingDay Latvia
    Terbatas Street 53-10,
    Riga, LV-1011
    Reg.: 40003793545
    Licence: 18/2009
    Issued: NVA, 02.09.2009.

    Latvijas neparastākais interneta uzņēmums iPhone Photography School meklē jaunu komandas biedru/-i

    VADOŠO PHP PROGRAMMĒTĀJU / TEHNISKO VADĪTĀJU

    DARBS VAR BŪT
    INTERESANTS, IZGLĪTOJOŠS, UN KAS TĀDS, KAS KATRU RĪTU AR SAJŪSMU NES UZ BIROJU.

    Kāpēc Tev aizsēdēties garlaicīgā darbā? Ja vari pievienoties radošiem, zinošiem, mērķtiecīgiem un uz ātru izaugsmi virzītiem jauniešiem, kuri atkal un atkal paveic to, ko visi pārējie uzskata par neiespējamu.

    KO MĒS DARĀM?
    Mēs esam neatkārtojama mākslinieku, programmētāju un online biznesa vadītāju komanda. Mūsu mērķis ir gādāt cilvēkiem prieku, iedvesmojot un sniedzot iespēju uzņemt brīnišķīgas fotogrāfijas ar iPhone. Lai arī kādus pienākumus Tu uzņemtos mūsu komandā, Tavs darbs vienmēr palīdzēs miljoniem cilvēku novērtēt skaistumu, ko sniedz iPhone fotogrāfija.

    KO NOZĪMĒ STRĀDĀT IPHONE PHOTOGRAPHY SCHOOL?

    Iztēlojies darbu kopā ar vieniem no gudrākajiem, neprātīgākajiem un aizrautīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Mācīšanos no jaunākajām un inovatīvākajām biznesa un tehnoloģiju idejām. Brīvību strādāt bez vadības ierobežojumiem. Un viss notiek interesanti un pozitīvi.

    Pirmajā mirklī mūsu programmēšanas vajadzības varētu likties vienkāršas, tomēr aizkulisēs notiek krietni vairāk. Patiesībā, mūsu darbība balstās uz sarežģītiem programmēšanas risinājumiem, ko paši esam uzbūvējuši no nulles. Tas ietver mūsu maksājumu un pārdošanas sistēmas, mūsu tiešsaistes mācību platformu un mūsu patentētos algoritmus, kas izlemj, kā miljoniem dolāru tiek tērēti Facebook reklāmām.

    Mūsu uzņēmums turpina strauji attīstīties, un pat niecīgākās sistēmas kļūdas var izmaksāt ārkārtīgi dārgi, tāpēc mēs meklējam pieredzējušu Tehnisko vadītāju, kuram būtu pa spēkam uzlabot mūsu sistēmu funkcionalitātes kvalitāti. Kopā ar mūsu trīs programmētāju komandu Tu būsi atbildīgs/-a par uzticamu un pielāgojamu izstrādes sistēmu izveidi un uzturēšanu, kuras darījumos droši un bez problēmām apstrādās miljoniem dolāru.

    Tu būsi atbildīgs/-a par programmētāju komandas vadību, ievērojot Scrum un Lean Startup metodes. Protams, liela daļa laika būs jāpavada programmējot.

    Tev jābūt strādājušam/-ai līdzīgā amatā uzņēmumā, kas nevar atļauties kļūdas, piemēram, internetbanka vai cita platforma, kur tiek izmantotas sistēmas, kas droši un bez problēmām apstrādā miljoniem dolāru dienā.

    Darba apraksts, uzdevumi:
  • Strādāt ar PHP, Laravel, REST APIs un LEMP,
  • Vadīt Scrum darbu mūsu uzņēmumā,
  • Vadīt programmētāju komandu,
  • Programmēt.

    Prasības:
  • Vismaz piecus gadus esi strādājis/-usi par programmētāju uz pilnu slodzi,
  • Vismaz divus gadus esi strādājis/-usi par vecāko programmētāju vai tehnisko vadītāju,
  • Tev ir pierādāma uzticamu IT sistēmu izstrādes pieredze,
  • Brīvi runā angliski.

    Lai pieteiktos, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli Ievai Pilskallietei!

    E-pasts: ieva.pilskalliete@workingday.lv
    Tālrunis papildus informācijai: +371 28336170

    Tērbatas iela 53-10,
    Reģ.nr.: 40003793545
    Licences nr.: 18/2009
    Izdota: NVA, 02.09.2009.

  •      Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Tavi dati būs pilnīgi konfidenciāli un tiks nodoti TIKAI konkursa rīkotājam.

    Piesakies šeit, ja esi reģistrēts lietotājs/a (CV ir WorkingDay datubāzē)
    Piesakies šeit, ja neesi reģistrēts lietotājs/a
    Parsūtīt vakanciwww.workingday.lv/lv/vakances/biz/iphone-photography-school/vadosais-a-php-programmetajs-a-tehniskais-a-vaditajs-a/19970&NoButtons=true&popup=1