Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (16. - 22. oktobris)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Darbinieki un savas lietas profesionāļi modri virzās uz labklājības paaugstināšanu. Var gaidīt paaugstināšanu amatā un algas pieaugumu.


Vērsis

Šo nedēļu jums labāk pacietīgi nogaidīt, nemēģinot ne cīnīties ar neveiksmi, ne, jo īpaši, darboties nepievēršot tai nekādu uzmanību. Nolieciet malā visas lietas, kuras var atlikt.


Dvīņi

Ļoti augsts ir radošais potenciāls. Jūs piemeklē interesantas idejas, zīmes pārstāvji ne tikai veido drošus plānus, bet arī gūst panākumus, tos realizējot.


Vēzis

Jūsu partneriem steidzami sagribēsies apspriest ar jums kādu informāciju par sadarbību. Mēģiniet to izdarīt nekavējoties, tomēr nav pārāk jāsteidzas: jo atbildīgāk jūs pieiesiet šim jautājumam, jo ilgāk jums būs tas jārisina.


Lauva

Laiks likt lietā iespējas informācijas un intelektuālajā sfērā: internets, reklāma, tāli braucieni, apmācība kļūs par veiksmīgu profesionālās darbības sākumu vai turpinājumu..


Jaunava

Jums nedaudz nopietnāk jāattiecas pret uzņemtajām saistībām un dotajiem solījumiem: vieglprātība var dārgi maksāt.


Svari

Jūsu entuziasms nebūs viltots, un tas visādā ziņā patiks vadībai. Ir iespēja rast lietišķos partnerus, sadarbība ar kuriem drīzumā pavērs jūsu priekšā jaunus horizontus.


Skorpions

Vēlams veltīt šo nedēļu jaunu izaicinājumu risināšanai. Atstājiet vecās problēmas un koncentrējieties uz nākotnes projektiem. Jums būs nepieciešama zināma koncentrācija un pacietība, toties jums būs iespēja sasniegt ievērojamus rezultātus.


Strēlnieks

Pilnīgi mierīga nedēļa un Jūs esat vairāk noskaņots uz labklājību un dzīves komfortu, nekā uz sabiedrisko aktivitāti, piedzīvojumiem un „reformām”. Pretrunu gars Jūsos uz laiku ir nodzisis.


Mežāzis

Tagad Jums labāk samierināties un neprotestēt pret dažām lietām, kuras pavada neveiksme un nepieciešamība dot vairāk nekā saņemt. Apstākļu ignorēšana var atspoguļoties uz veselības stāvokli.


Ūdensvīrs

Ļoti spilgti šobrīd izpaužas spēja improvizēt, pateicoties tai, jūs neapmulstat pat sarežģītākajās un pretrunīgākajās situācijās.


Zivis.

Jūsu plāni var mainīties sakarā ar pēkšņu braucienu, kurš veicinās partnerattiecību attīstību. Jaunajam posmam jums ir nepieciešams nesaudzīgi atbrīvoties no visa liekā, kas rada jucekli un apjukumu.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

Karjeras iespēju diena 2017

 

Sadarbības partneri