Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Jums radīsies iespēja stiprināt savu profesionālo autoritāti. Tas ļaus cerēt uz pārmaiņām darbā un sabiedriskajā stāvoklī, kuras neliks sevi gaidīt.


Vērsis

Šajā nedēļā mazākais, ko varat panākt – tā ir daudz lielāka brīvība darba apstākļos, lielākais – nodibināt savu biznesu.


Dvīņi

Nav labākais periods jauniem iesākumiem, virzībai pa karjeras kāpnēm un citiem svarīgiem lēmumiem. Notikumi risināsies ļoti stauji, īpaši otrajā nedēļas pusē, un reti kurš ierobežos savas reakcijas un izteicienus.


Vēzis

Šajā periodā jūs esat ļoti enerģiski darbībā un pat „uzvilkti”. Gribas galvu reibinošus notikumus un nesēžas uz vietas, rodas jaunas iepazīšanās, līgumi un veiksmīgi atjaunojas vecie sakari.


Lauva

Nemierīga nedēļa. Skandāli un kompromātu izmantošana nav labākais veids, kā veidot karjeru un virzīt lietas uz priekšu. Droša finanšu labklājība iespējama tikai tiem, kuri zina, uz kuru var paļauties, izņemot sevi pašu..


Jaunava

Darbs – tas ir viens no šīs nedēļas svarīgākajiem uzdevumiem. No Jūsu darba rezultāta var būt atkarīgs ne tikai garastāvoklis un materiālās labklājības stāvoklis, bet arī nākotnes plāni.


Svari

Nedodiet nevienam un nekam izvest sevi no pacietības, citādi emocijas traucēs ātri un pareizi tikt galā ar lietu plūsmu.


Skorpions

Iestājas veiksmīgs laiks tiem, kam nepieciešams pāriet jaunā darbā. Jūs var gaidīt negaidīts tāls brauciens.


Strēlnieks

Nav vērts steigties ar lielām iniciatīvām. Šobrīd labāk tiks novērtēts darbs ar sasniegto pozīciju noturēšanu, stabilitātes saglabāšana, kārtības ieviešana. Var apmeklēt oficiālas instances, vest pārrunas ar priekšniecību.


Mežāzis

Šī nedēļa neder jauniem iesākumiem, bet izdosies novest līdz galam vecos projektus. Nav vēlams uzsākt sadarbību ar jauniem partneriem – jums ir vajadzīgs drošs balsts.


Ūdensvīrs

Ieklausieties cilvēka padomā, kuru jūs cienat, pat ja viņš stipri nepārzina jūsu darbības sīkumus, viņa dzīves pieredze var pateikt jums priekšā kaut ko būtisku.


Zivis.

Šajā nedēļā Jūs bieži iesaistīsieties diskusijās, bet gadījumā ar radiniekiem – strīdos. Gatavojieties asai kritikai. Liela ir būtisku finanšu ieņēmumu varbūtība.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

 

 

Sadarbības partneri