Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (22. - 28. maijs)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Šonedēļ nav ieteicams uzņemties pārāk lielu darbu, pastāv risks netikt ar to galā. Centieties sekot līdzi savai runai, jūsu vārdi var būt izmantoti pret jums.


Vērsis

Šonedēļ būs jāpacenšas – lai arī ko jūs nedarītu, šis darbs prasīs lielu piepūli un centību. Jums var piedāvāt ienesīgu projektu, piekrītiet, bet ne novediet sevi līdz izsīkumam.


Dvīņi

Šī nedēļa būs ļoti labvēlīgs periods, lai risinātu steidzamus jautājumus un atliktas problēmas. Labs laiks, lai pabeigtu visas uzsāktās lietas un izdarītu secinājumus.


Vēzis

Lai nezaudētu tempu, mēģiniet kritiski analizēt ienākošos piedāvājumus un informāciju. Pretējā gadījumā, darbi, kuri tik labi attīstījās, var pēkšņi pāraugt nepārdomātās darbībās.


Lauva

Nedēļa būs pilna ar notikumiem, ļaus veikt pienācīgus naudas uzkrājumus, piedāvās interesantu pieredzi un veicinās pašu drosmīgāko plānu īstenošanu..


Jaunava

Galvenais uzdevums un mērķis šajā nedēļā - rast kopīgu valodu ar cilvēkiem. Jūs saņemsiet daudz interesantu un ienesīgu piedāvājumu.


Svari

Vērtējiet līdz galam arī pašus sīkumus, šķietami nelielu jautājumu lēmums var dot negaidītu pozitīvu rezultātu.


Skorpions

Mācieties ne tikai klausīties, bet arī dzirdēt, nav jābūt acumirklī impulsīvai reakcijai, pretējā gadījumā var nākties nožēlot pagātnes neveiksmes. Sabiedriskums ļaus jums paplašināt biznesa kontaktus un veidot jaunus un noderīgus draudzīgus sakarus.


Strēlnieks

Šonedēļ veiksme smaida un aizsargā jūs daudzos jautājumos. Atdzīviniet vecos projektus, tie var nest veiksmi.


Mežāzis

Šonedēļ jums jādodas ārpus pierastās vides, lai gūtu labāku izpratni par situāciju. Tikai tādā veidā jūs varēsiet ieraudzīt vilinošas iespējas. Vairāk pievērsiet uzmanību saviem sapņiem, tad tie sāks īstenoties.


Ūdensvīrs

Mēģiniet veidot karjeru, nezaudējot savu personīgo dzīvi, problēmas darbā ir laicīgas, un attiecības ar ģimeni būs neaizsargāta sfēra.


Zivis.

Esiet pārliecināti par savām spējām un iespējām, tas nesīs jums veiksmi biznesā. Mēģiniet domāt cauri katram sīkumam, tie tagad ir īpaši svarīgi.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

Sadarbības partneri