Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (14. - 20. augusts)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Šajā nedēļā jūs varēsiet sev atļauties atslābināties un atpūsties. Pat tie, kas būs spiesti atrasties darbā no zvana līdz zvanam, nejutīsies noguruši.


Vērsis

Nedēļas sākums atnesīs jums jaunumus, uz kuriem labāk ir nesteigties ar reakciju vai atbildi. Veltiet šo periodu darbam, kuru jāizdara steidzami.


Dvīņi

Šajā nedēļā ir svarīgi nekavēt — jūs tiksiet vērtēts pēc precizitātes un atbildības. Kolēģi blakus jums var viegli uzpūsties — nedodiet tam iemeslu.


Vēzis

Jums būs nosliece uz aizdomīgumu; visur rēgojas intrigas un sazvērestība, un tas nenāk par labu nedz lietišķām, nedz personiskajām attiecībām. Centieties saglabāt mieru vismaz ārēji un vērojiet, kā situācija attīstās, no malas.


Lauva

Nebūtu slikti nodarboties ar darbietilpīgu darbu, kas prasa paaugstinātu uzmanību un koncentrēšanās spējas. Piemērots laiks darbiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, noguldījumiem, kredītiem, godīgiem darījumiem..


Jaunava

Pirmā nedēļas puse būs ļoti veiksmīga. Jūs spēsiet sasniegt vēlamo, liekot lietā kolēģu un draugu – līdzstrādnieku palīdzību. Daži nedēļas sākuma notikumi pacels jūs apkārtējo acīs līdz. Būs piedāvājumi arī no darba devējiem. Neatsakieties no tiem uzreiz, iespējams, ka jaunajā vietā jūs gaida mērķtiecīga karjera.


Svari

Ja vēlaties sasniegt mērķi, darbojieties apņēmīgāk. Šobrīd nenotiks nekas nozīmīgs, ja nepieliksiet spēkus un atstāsiet visu, kā ir.


Skorpions

Necentieties rast iemeslu bēdām – to vienkārši nav. Toties ar labu garastāvokli var dalīties ar apkārtējiem. Ir jāstrādā kolektīvā, tāpēc uzaiciniet kolēģus piedalīties jūsu projektā.


Strēlnieks

Dzīve iegūs vēlamo vieglumu, piepildījumu ar iespaidiem un informāciju. Izdosies paspīdēt ar savām zināšanām. Ja nav īpašu zināšanu, izrādiet spējas atjautīgi „izgrozīties”.


Mežāzis

Jūs ilgi gaidījāt kaut kādas ziņas, tomēr tās nepienāca, atliek vien pārņemt iniciatīvu savās rokās. Ja nolemsiet kaut kur aizbraukt, tad tas patiešām palīdzēs pacelt garastāvokli.


Ūdensvīrs

Esiet pēc iespējas mazrunīgāki, jo jebkurš neuzmanīgs vārds var kaitēt jums.


Zivis.

Inerces spēks šobrīd ir liels, jūs demonstrēsiet konservatīvu pozīciju un nevēlēšanos pārslēgties uz lietām, kuras uzveļ kāds cits. Nepieciešama mērenība jūtās un koncentrēšanās uz nodarbi, kura šobrīd ir svarīgākā.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

Sadarbības partneri