Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2017. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Jums var nepatikt tas, kas jādara vai tas, ko jums piedāvā, bet neveidojiet vairāk nekārtības, nekā jau ir. Gluži pretēji – sistematizējiet, attīriet, tieciet vaļā un sakārtojiet visu pa plauktiņiem.


Vērsis

Tikai domubiedru vidū jūsu dvēsele dziedās. Kolektīvs ir spēcīgs saliedēts mehānisms, kur katrs tā dalībnieks izpilda savu individuālu funkciju, un arī jūs neesat izņēmums.


Dvīņi

Nepatikšanas darbā nedrīkst aptumšot Jūsu dzīvi. Dotajā brīdī jūs nekādi nevarēsiet ietekmēt situāciju, vienkārši samierināsieties ar notiekošo un pacentīsieties skatīties uz visu filozofiski.


Vēzis

Ka magnēts pievilks viss oriģinālais, progresīvais, bet rutīna ieviesīs garlaicību. Negaidīti pagriezieni attiecībās, psiholoģiskā atraisīšanās palīdzēs jums pāriet augstākā, laimīgākā attīstības fāzē.


Lauva

Šīs nedēļas notikumi uzvedinās jūs uz domām, kādus lēmumus pieņemt, lai ieņemtu pienācīgu vietu un parādītu sevi pilnā mērā..


Jaunava

Neļaujieties skumjām – labs garastāvoklis un optimisms ir jums nepieciešami kustībai uz priekšu. Tādēļ ir vērts ieplānot uz šo nedēļu nodarbes, kuras sekmēs jūsu garastāvokļa uzlabošanos.


Svari

Jums šī nedēļa nesola neko īpašu. Lielas uzvaras un nopietni veikumi rēgojas kaut kur tālajā nākotnē, tikmēr nāksies samierināties ar mazumiņu un izpildīt citu rīkojumus.


Skorpions

Pēdējo dienu notikumi dod jums tik daudz labuma, cik jūs spējat „apgūt”. Augsts stāvoklis šobrīd ir jūsu uzdevums, pozitīva reputācija – mērķis.


Strēlnieks

Jums nāksies nodzīvot pietiekoši mierīgu nedēļu, piesātinātu ar pozitīvo saskarsmi un interesantu informāciju. Nedēļas sākumā patīkamus iespaidus ienesīs tuvi cilvēki un pazīstamais saskarsmes loks.


Mežāzis

Šonedēļ jums nāksies risināt daudz būtisku problēmu. No jums tiks prasīts maksimāli daudz atbildības un iniciatīvas. Iespējams, nāksies pat strādāt virsstundas.


Ūdensvīrs

Darba apstākļu vai darba vietas maiņa joprojām ir aktuāla. Ja jūs to izdarīsiet apzināti, būs labāk. Ja kaut kas notiks spontāni, rezultātā tas arī novedīs pie pozitīvām pārmaiņām.


Zivis.

Nav labākais laiks kaut kādām finanšu operācijām: atlieciet kredītu noformēšanu un neaizdodiet naudu. Pacentieties atgriezt sīkus parādus, ja tādi ir, un apmaksāt rēķinus.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

 

 

Sadarbības partneri