Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (17. - 23. aprīlis)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Šis periods ir ļoti labvēlīgs līderiem. Periods ir produktīvs tēlotājmākslas radošajam darbam, intuīcijas, iedvesmas un fantāzijas attīstībai. Šajā laikā zvaigznes dos iespēju iekļauties darbības procesos un kļūt par kopīgo ideju paudēju.


Vērsis

Piemērots laiks svarīgai sarunai par nākotnes perspektīvām. Bet neļaujiet citiem ievilkt jūs domstarpībās vai darījumos, kuriem jūs vēl neesat gatavs.


Dvīņi

Visumā laba nedēļa. Liktenis nelutina Jūs ar dāvanām, bet neatņem iespēju sasniegt izvirzītos mērķus.


Vēzis

Notikumi nedēļas sākumā strauji attīstīsies un kļūs par atklājumu panākumiem un jaunai partnerībai. Esiet uzmanīgs ceļojumos, aizpildot svarīgus dokumentus; neizlaidiet detaļas pārrunu laikā.


Lauva

No Jums tiek sagaidīta aktīva piedalīšanās finansiālo jautājumu risināšanā. Slikti ir tas, ka neatliek laika pārdomām, jo ir jārīkojas ļoti ātri, bieži – balstoties uz savu intuīciju vai citu pieredzi..


Jaunava

Esiet uzmanīgi situācijās, kur ir uzkrāta spriedze. Ir iespējama plānu izjukšana, nepieciešamība visu "izliet", izpaust līdz galam. Ja izdosies noturēties un novirzīt enerģiju pareizajā virzienā, rezultāts var pārspēt visas cerības.


Svari

Naudas ienākumi ir maz ticami, toties izdevumus var nedaudz samazināt. Pacentieties tagad nenodarboties ar lietām, kuras Jums ir tiešām svarīgas.


Skorpions

Šonedēļ uzmanieties - slinkums un neuzmanība var izbojāt visus Jūsu sasniegumus.


Strēlnieks

Ir sagaidāms sarežģīts periods: no vienas puses, nepieciešamība pēc brīvības un neatkarības, no otras – apstākļi ierobežo iziešanu jaunos plašumos. Negaidīti notikumi, kuri skar ģimenes un mājas lietas var atspoguļoties Jūsu darbā.


Mežāzis

Visas nedēļas garumā Jūs sagaida harmoniski kontakti ne tikai ar darba apkārtni, bet arī ar ģimeni. Šis ir intelektuālās bagātināšanas periods, pieaugs interese par izglītību.


Ūdensvīrs

Apkārtējiem nav obligāti jābūt lietas kursā par to, cik patiesībā Jūs esat pašpārliecināts. Uzzīmējiet uz sejas kaut ko pārliecinošāku, lai neviens nenojaustu, cik patiesībā Jūs svārstāties.


Zivis.

Vizītes pie priekšniecības un valsts iestādēs notiks veiksmīgi. Labs periods finansiālā atbalsta meklēšanai, kā arī sadarbībai.

  
   draugiem.lv
     
Iesakām

Sadarbības partneri