Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2017. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Šobrīd jūsu vārds, viedoklis un idejas stipri ietekmē apkārtējo telpu: gan pozitīvi, gan arī negatīvi. Sekojiet tam, ko tieši jūs „sniedzat” pasaulei.


Vērsis

Nedēļas sākumā labāk ir risināt vecās problēmas un pabeigt iesākto. Gribēsies kaut ko sasniegt karjerā, tomēr šobrīd tam nav labākais laiks. Nedzenieties veiksmei pakaļ – palieciet ēnā un esiet pieticīgāki.


Dvīņi

Jums nāksies palīdzēt kolēģiem. Sev laika neatliks, tomēr tas jums nekaitēs. Veselība arī nepievils: enerģijas potenciāls ir tik augsts, ka Jūs varat gāzt kalnus.


Vēzis

Gandrīz visas nedēļas garumā jums smaidīs veiksme, tāpēc centieties koncentrēties uz galveno. Komunikāciju ar priekšniecību labāk ir atlikt, ja jūs gribēsiet viņu kritizēt, tad viņš – pārbaudīt jūsu darba kvalitāti.


Lauva

Darba kolēģi, kuri vēl nesen piesardzīgi vērtēja jūsu iniciatīvas, tagad ar prieku pārliks daļu no saviem darbiem uz jūsu pleciem. Tomēr daudzu problēmu risināšana Jums būs pa spēkam. Draugu palīdzība būs nepieciešama tikai ārkārtējā gadījumā..


Jaunava

Ja esat „augsta lidojuma putns”, centieties jau no pirmdienas radīt pamatu lietišķu attiecību vienošanai, vēlams – ar ārzemju sadarbības partneri. Darījums būs visai izdevīgs un ilgstošs.


Svari

Iestājas periods izšķirošām darbībām. Šajā nedēļā Jūs risināsiet vissarežģītākos un pat nepārvaramus uzdevumus zibens ātrumā. Jūsu autoritāte būtiski pastiprināsies, kas radīs pamatu pozitīvām izmaiņām stāvoklī sabiedrībā.


Skorpions

Jums nāksies pielikt lielus spēkus, lai Jūsu plānus neviens neiztraucētu. Darbojieties aktīvāk, priekšniecība to novērtēs. Laiks ir labvēlīgs pašrealizācijai un talantu izpausmei.


Strēlnieks

Iemāciet sev izveidot darbāmo darbu sarakstu vismaz vienai nedēļai. Visu, kas netiks fiksēts uz papīra un izkarināts pašā redzamākajā vietā, var uzreiz uzskatīt par nepadarītu.


Mežāzis

Visās dzīves situācijās šonedēļ dominē pēkšņuma elements, tāpēc neveidojiet plānus, vienkārši pielāgojieties apstākļiem.


Ūdensvīrs

Būt visur pirmajam. Šāda tieksme jums var rasties šonedēļ. Var pacensties izmantot šādu situāciju sevis un apkārtējo labā. Zvaigznes sola atbalstu jebkuros iesākumos, īpaši tajos, kuri skar personiskās attiecības.


Zivis.

Jums ir iespēja realizēt pašu lielāko dzīves mērķi karjerā, personiskajā dzīvē vai materiālajā stāvoklī. No vienas puses, pieaugošās ambīcijas dod pārliecinātību un paplašina mērķus. No otras puses, apstākļi vai cilvēki var visai sāpīgi aizvainot jūs un tieksmēt pašvērtējumu.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

 

 

Sadarbības partneri