Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (27. marts - 2. aprīlis)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Šonedēļ nav vērts uzsākt strīdus ar priekšniecību - jūs diez vai izkļūsiet no tiem par uzvarētāju. Turklāt, šajā laika posmā, daudzos darba gadījumos būs jātiek galā, pārvarot kaut kādus apstākļus.


Vērsis

Daži finanšu zaudējumi var izraisīt ilgstošas lietišķās sadarbības pārtraukšanu. Ir iespējams, ka kāds atteiksies maksāt jums paredzēto naudu, un tas ietekmēs jūsu pacietību.


Dvīņi

Šonedēļ jums nāksies uzņemties iniciatīvu un aktīvi aizstāvēt savas intereses. Bez tam, jums būs jācīnās ar kādu par rīcības brīvības tiesībām.


Vēzis

Jūs varat saskarties ar jūsu aktivitātes neobjektīvu vērtējumu un netaisnīgu jebkādu ieguvumu sadali starp jūsu uzņēmuma darbiniekiem. Iespējams, būs nepieciešams skarbā veidā atgādināt priekšniecībai par saviem nopelniem.


Lauva

Nav izslēgts konflikts ar tiem, kuri kaut kāda iemesla dēļ nav apmierināti ar to, ko jūs jau esat uzsācis. Acīmredzami, ka jūs sagaida jūsu nodomu pamatīguma pārbaude..


Jaunava

Tagad jums var pārmest konservatīvismu un nevēlēšanos mainīt vai daudzveidot metodes, lai sasniegtu kādu profesionālo mērķi. Ņemiet vērā norādījumus un mēģiniet laboties - izmaiņas darba stilā nāks par labu ne tikai jums, bet arī jūsu karjerai.


Svari

Nedēļa būs veiksmīga tiem, kuri ir pieraduši ievērot dažādus noteikumus un uzturēt kārtību visā. Ja darbs kļūst pārāk intensīvs, tad obligāti atrodiet laiku pilnvērtīgai atpūtai. Nedēļas sākums ļaus atrisināt konfliktu vai pārpratumus personīgajās attiecībās.


Skorpions

Nedēļa mudina jūs apzinātai paškontrolei un racionālākam darba režīmam un atpūtai. Būs nepieciešams organizēt pieejamo informāciju, lai nepalaistu garām sīkas detaļas par kaut ko svarīgu.


Strēlnieks

Enerģijas jums ir vairāk nekā pietiekami. Nesamaziniet nesen uzņemto tempu, un jūs paspēsiet daudz paveikt. Grūtības, kas tagad jāpārvar, ir vairāk psiholoģiska rakstura.


Mežāzis

Jums jātiek galā ar diezgan sarežģītas lietas pabeigšanu. Tas prasīs no jums izšķirošu rīcību un centību. Bet rezultāts arī būs tā vērts.


Ūdensvīrs

Pastāv konflikta iespēja ar personu, kas sākumā dara un tikai pēc tām domā. Bez tam, jums, protams, ir jāklausās ietekmīgas personas un jāpilda norādījumi, kuri jums nav īpaši skaidri.


Zivis.

Šonedēļ jums būs jātiek galā ar problēmām, kuras jūs nejauši pametāt, jau kad tās radās. Ir liela iespēja, ka bez to risināšanas, jūs nevarēsiet sākt kaut ko jaunu, vai veikt nākamo karjeras soli.

  
   draugiem.lv
     
Iesakām

Sadarbības partneri