Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (18. - 24.septembris)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Tagad jūs varat nokļūt grūtā situācijā, kas saistīta ar sliktu attieksmi pret jums no citu cilvēku puses. Lai sasniegtu savus mērķus, jums būs jāaizstāv sava pozīcija cik vien spēka.


Vērsis

Profesionālajā jomā tagad jums būs lielisks atbalsts, un nevis no jebkura cilvēka, bet no pašas vadības, un tas daudz ko nozīmē.


Dvīņi

Nav ieteicams atkārtot vēlreiz jau pieļautās kļūdas tikai tāpēc, ka jums ir vieglāk iet pa to pašu ceļu. Labāk lūdziet padomu uzticamiem draugiem vai radiniekiem. Pievērsiet uzmanību jaunai informācijai, jo tā jums pavērs jaunas iespējas.


Vēzis

Šonedēļ jūs tiksiet iegremdēts sava budžeta plānošanā un būsiet nodarbināts ar papildu ienākumu meklējumiem, un sava finansiālā stāvokļa stiprināšanu.


Lauva

Šonedēļ jums ir ieteicams izvēlēties no visām lietām svarīgāko un ar visu jums raksturīgo spītu koncentrēties uz to. Pat visgrūtākais jautājums neizturēs jūsu spiedienu..


Jaunava

Šonedēļ uzmanība jums noderēs, jo jūs varat nokļūt divejādā situācijā. Nav vērts izdomāt kaut ko krasi atšķirīgu.


Svari

Jūs būsiet pārpildīts ar radošām idejām. Un kaut arī ne visas no tām uzreiz tiks īstenotas, tās dos jums morālu gandarījumu.


Skorpions

Šīs nedēļas laikā ir paredzams spēka un apņēmības pieplūdums, tāpēc jūs būsiet spējīgs gāzt kalnus un pierādīt visiem pārējiem, ka jums ir taisnība un jūsu vēlmes ir jāīsteno - jums būs vieglāk, nekā jebkad.


Strēlnieks

Jūs varat sasniegt daudzas lietas, ja iepriekš noteiksiet darbu secību, vadoties pēc tā, cik svarīgi jums tie ir - nedarot visu pēc kārtas visu, kas ienāk prātā.


Mežāzis

Jums priekšā paveras spoža nākotne, bet tas nenozīmē, ka jums ir nepieciešams steigties. Gluži pretēji, šī nedēļa prasīs no jums pamatīgumu un uzmanību. Bet tie, kuriem entuziasms ļauj pārvietoties tikai skriešus, var paskriet savai veiksmei garām, pat nepamanot to.


Ūdensvīrs

Jums ceļā nebūs gandrīz nekādu šķēršļu, izņemot tos, kurus radīs jūsu bezrūpība.


Zivis.

Jums var būt nepieciešams efektīvāk pieņemt lēmumus. Lai netērētu pārāk daudz pūļu un nervu konfrontācijā, mēģiniet mazāku krist acīs vadībai un iespējamiem pretiniekiem.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

Karjeras iespēju diena 2017

 

Sadarbības partneri