Latviski   |   English

Autorizēties
Ko mums nesīs 2018. gads?

Nedēļas Karjeras Horoskopi

Auns

Šonedēļ jūs sagaida straujas garstāvokļa izmaiņas uz labo pusi, labas ziņas no tālām zemēm un atdeve no iepriekš patērētajiem nerviem. Jūs koncentrēsiet uzmanību uz sev nepieciešamo un unikālo informāciju, zināšanām un personīgajiem panākumiem.


Vērsis

Saskaroties ar dažiem šķēršļiem savā ceļā, jūsu pašapziņa nedaudz mazināsies. Lieciet lietā savu neatlaidību un dabisko diplomātiju, lai saņemtu palīdzību. Kaut sākumā var būt dažādas neskaidrības, diezgan ātri jūs sajutīsiet ievērojamu progresu visā, ko esat iecerējuši sasniegt.


Dvīņi

Jums būs apnicis manevrēt turbulentajās dzīves plūsmās un jūs vēlēsieties pievērsties vientulībai un norobežoties no pārmērīgas komunikācijas, kas reizēm var būt pat agresīva un grūta.


Vēzis

Iespējams, jums vajadzēs izmantot viltību un pašpārliecinātību, lai noturētu ap sevi rūpīgi atlasītos līdzīgi domājošus cilvēkus. Uzmanieties spēlējot uz viņu personību vājām pusēm un vairojiet partneru pašcieņu, iedvesmojot viņus ar reālām perspektīvām.


Lauva

Tagad neviens neuzdrošināsies un nespēs iztraucēt jūs, jums vienkārši jācenšas un jāpārvar ikdienišķas grūtības, jo, ja jūs vilcināsieties, tās draud pārvērsties par jūsu zaudējumu nekontrolējamu procesu..


Jaunava

Šonedēļ pat nemēģiniet atraisīt sarežģītus mezglus, tagad jums labāk paslēpties ēnā, izvairoties no tenkām un piedalīšanos intrigās. Jūsu sirsnīgums var kaitēt jums.


Svari

Nemēģiniet mainīt situāciju. Ja jūs nesāksiet ar straujām pārmaiņām, bet viss notiks pēc plāna, jūs izpildīsiet izvirzītos uzdevumus.


Skorpions

Ar lielu entuziasmu jūs sāksiet īstenot kādu interesantu ideju, šis jaunais projekts nenesīs peļņu, bet iepazīstinās jūs ar daudziem interesantiem cilvēkiem. Iespējami ceļojumi un jauni iespaidi.


Strēlnieks

Jūs nekļūsiet par "robotu", kas ierobežots ar šaurām spējām un ieprogrammēts, lai atkārtotu parastās darbības, jūs sagaida jaunas "orbītas" un jauns "Visums".


Mežāzis

Šī nedēļa jums ir laba, ņemot vērā pieaugošās vēlmes un aktivitāti, jūs varēsiet veiksmīgi pabeigt daudzas svarīgas lietas, pateicoties skaidrai jūsu darbības secībai un lielajai neatlaidībai sasniegt savus mērķus. Visi kultūras pasākumi, izrādes, iepazīšanās būs veiksmīgas.


Ūdensvīrs

Šī ir labvēlīga nedēļa darījumu kontaktiem, jau uzsākto projektu veicināšanai un pārāk ieilgušu pārrunu veiksmīgai noslēgšanai. Atkal parādīsies jaunas labas finanšu perspektīvas.


Zivis.

Vēlēšanās nekādi nevēlas pašas piepildīties. Ir jāķeras pie darba, jāatceras par radiniekiem, jāapciemo draugi - kāds negaidīts svarīgs kontakts var atgriezt jūs pie līdzsvara un laba garastāvokļa.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

 

 

Sadarbības partneri