Latviski   |   English

Autorizēties

Nedēļas Karjeras Horoskopi (17. - 23. jūlijs)

Ko mums nesīs 2017. gads?

Veiksmīgo dienu tabula


Auns

Vai jaunajiem partneriem var uzticēties, rādīs laiks, bet tiktāl ir labāk attiekties pret visu piedāvāto ar saprātīgu piesardzību. Lielu līgumu parakstīšanu labāk atlikt uz nākamo nedēļu.


Vērsis

Nedēļas sākums – laiks, kad nav vērts pavirši pievērsties darbam. Kļūdas var novest pie fatālām sekām. Izvirziet sev konkrētus mērķus, tikai tā Jūs varēsiet kaut ko panākt.


Dvīņi

Šonedēļ jums būs jārisina uzreiz vairāki, pietiekami sarežģīti, uzdevumi, no kuriem būs atkarīga biznesa attīstība kopumā. Turklāt, nāksies labot arī pāris svešu kļūdu.


Vēzis

Neskatoties uz grūtībām ar dokumentu noformēšanu, Jums beidzot izdosies pabeigt svarīgu projektu, pie kura Jūs jau sen esat strādājuši. Bet diemžēl, lai visu paspētu, Jums nāksies atteikties no izklaidēm.


Lauva

Šajā nedēļā Jūs sagaida liela pārslodze, centieties vairāk atpūsties. Īpaši daudz būs intelektuālā darba. Nav vērts tērēt spēkus negatīvajām emocijām, pat tad, ja Jūsu sliktā noskaņojuma vaininieks nereaģē uz Jūsu dusmām. Pilnā mērā koncentrējieties uz darbiem, pat tad, ja uz laiku nākas aizmirst par ģimeni..


Jaunava

Nedēļa sāksies ļoti labi. Ieteicams veltīt uzmanību attiecībām ar priekšniecību un cilvēkiem, no kuriem tiešā veidā ir atkarīga jūsu karjera. Nedēļas otrajā pusē mainīsies jūsu attieksme pret darbu, bet, ja jūs atļausieties atslābt, uzreiz no priekšniecības saņemsiet rājienu, tāpēc labāk nenovērsiet uzmanību un saņemties. Ja paliek pavisam grūti un gribas atpūsties un izklaidēties, droši ejiet atvaļinājumā.


Svari

Iespējams, ka situācija kolektīvā liks jums vilties. Pat draugi liksies nesaprotoši un truli. Nesteidzieties vainot citus cilvēkus par nepareizu situācijas novērtēšanu, visticamāk jūs skatāties uz to no dažādiem redzes leņķiem.


Skorpions

Šajā nedēļā notiks dzīves spēka aktivizācija un radošās aktivitātes pacēlums. Pastiprināsies romantiskā realitātes uztvere. Skorpioniem, kuri pieder pie mākslas un literatūras pasaules, būs iespēja radīt kaut ko neparastu. Tas sniegs jums pārliecību par rītdienu un palīdzēs jums iemantot ietekmīgu cilvēku labvēlību.


Strēlnieks

Iniciatīva un aktivitāte var nākt nelaikā. Ja paceļas jautājums par virsstundām, ieteicams izmantot šo iespēju. Tikai reāli novērtējiet savas iespējas pirms dodat savu piekrišanu.


Mežāzis

Nedēļa ir daudzsološa. Darbā jūs iesaistīs kopīgos pasākumos, kā rezultātā jūs izpelnīsieties vispārēju uzmanību un cieņu. Kopumā šai nedēļā jūs piesaistīs viss kopīgais un masveidīgais.


Ūdensvīrs

Šonedēļ nesāciet svarīgas lietas, apstākļi traucēs jums koncentrēties un tam neizbēgami sekos kļūdas. Mēģiniet abstrahēties no apkārt valdošās rosības, atcerieties, no Jums tiek pieprasīts profesionālisms jebkādos apstākļos.


Zivis.

Nemēģiniet visu pagūt un nekaliet nerealizējamus plānus. Patreiz labākā stratēģija - risināt problēmas secīgi, nedomājot par tālu nākotni.

  
   draugiem.lv
     
Jūsu pārlūks natbalsta SVG datņu parādīšanuIesakām

Sadarbības partneri